Balónové nebe na Vysočině - Bozeňské balónové nebe - Balónové nebe Holenský Dvůr

Tradiční uzavřená fiesta pro partnery a zákazníky.

Fiesta pořádaná již od roku 2003. Je to uzavřená akce pro obchodní společnost a její obchodní partnery. Na této akci je zajímavé, že se už všichni znají. Piloti se zaměstnanci i s obchodními partnery. A je potěšující, že se pasažéři těší na své piloty.

Vysočina se časem "olítala", a tak jsme se rozhodli změnit lokalitu. Všem se změna zalíbila a od té doby fiesta mění svá místa.

fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina fiesta vysocina

© Petr Vítek (petrvitek@volny.cz)